Rosa in Bali

Pina Colada | 220g | Põlemisaeg 40h

20.00 -

In stock

Sinu ees üle puutumata liiva, uhuvad uskumatult sinised lained. Päike kütab kuumalt, kuid sina oled varjus, lehtede vahel peidus, lebad nahkkattega massaažilaual. Massaažiõlist aimad tsitrusviljade ja värske kookose lõhna. Tunned, kuidas sulad enda all oleva massaažilaua sisse, kogu stress ja mured maailmast, mille sa maha jätsid, hääbuvad olematuks. See on Bali.

Kirjeldus

Rohkem kui ühelgi teisel aistingul, on lõhnadel võime meid mäestustesse tagasi saata – võib-olla mõne koha, inimese või tunde juurde. Kui vaatad pilti, siis meenub mälestuse visuaalne külg, kuid kui tunned lõhna, mis meenutab seda erilist aega – kannab see tõeliselt Sind sinna tagasi. Veelgi enam, lõhnad inspireerivad unistama kaugetest paikadest, inimestest, keda võime kohata, toidust, mida võime süüa, ja imedest, mida võiksime näha, kui teeksime selle esimese sammu uksest välja. Kui sügise ja talve pikad ööd hakkavad lähenema, lase LUMI lõhnaküünlal viia end paika, kus kunagi olid, või lase sel  end inspireerida loomaks tulevikku, mida soovid realiseerida.

Rosa in Bali lõhn kajastab Indoneesia paradiisi olemust, viies Sind üheainsa tikutõmbega lõõgastumise oaasi. LUMI asutaja Rosa kirglikkus ja särasilmsus saab laetud Bali päikese all, kus kookoselise Pina Colada lõhnad mõjuvad tujutõstvalt ja meeleselgust loovat, et tähtsate otsuste tegemine toimuks sama julgelt ja veendunult nagu Rosal!

Meie käsitsi valmistatud küünlad on:

  • disainitud ja toodetud siinsamas Eestis, meie pikaaegse koostööpartneri Meelika, OKO Candles OÜ poolt
  • valmistatud 100% puhtast looduslikust vahast
  • julmusevabad ja vegan

Betoonkonteineritesse valatud LUMI käsitöö küünlad toovad minimalistliku Skandinaavia rafineerituse hõngu igasse interjööri. Meie küünlaanumad on veekindlaks töödeldud naturaalse kanepiõliga ja sobivad suurepäraselt taaskasutamiseks, olgu siis taaskord küünlahoidjana või maitseka sisustuselemendina – näiteks lillepoti või hoiutopsina.

LUMI küünaldes on kasutatud 100% orgaanilisest puuvillast tahte ning rapsi- ja kookosvaha segu. Kogu meie vaha on toodetud Euroopas, on GMO-vaba ja vegan. Rapsi- ja kookosvahad pole mitte ainult biolagunevad, vaid ka põlevad parafiiniga võrreldes kauem ja puhtamalt. Kas pole mitte äge?

 

koostis

Küünla valmistamisel on kasutatud rapsi-ja kookosvaha segu. Vaha on toodetud Euroopas. See on bioloogiliselt lagunev ning pikemalt ja puhtamalt põlev võrreldes parafiiniga ning vegansõbralik. Küünlas on kasutatud 100% ökoloogilist puuvillatahti. Kasutatud lõhnaained on kõik looduslikud eeterlikud õlid kui ka ekstraktide segud. Toode on disainitud ja toodetud Eestis.

Sisaldab allergeene: Terpinolene*, d-Limonene*.

*Võib tekitada allergilist nahareaktsiooni. 

 

Arvustused (0)

close
Toote lisamine ostukorvi

Pakendivaba või pakendiga?
-
+
ok, tehtud